Кошик
Немає відгуків, додати

Мурашина кислота по 17.10 грн/кг

17.07.20

ТОВ "Экспохим-Олтиг Груп" пропонує мурашину кислоту по 17.10 грн/кг.
Телефонуйте, і наші менеджери нададуть Вам вичерпну інформацію про продукцію нашої компанії.

Мурашина (інакше – метанова) кислота являє собою незабарвлену рідина, розчинну у бензолі, ацетоні, гліцерині і толуолі.

В якості харчової добавки мурашина кислота зареєстрована як E236.

Застосування мурашина кислота одержала в:

  • Медицині, як зовнішній знеболюючий засіб;
  • Сільському господарстві, де її широко використовують для заготівлі кормів.Вона сповільнює протікання процесів розпаду і гниття, що сприяє більш тривалому збереженню сіна та силосу;
  • Хімічної промисловості в якості розчинника;
  • Текстильної промисловості для фарбування вовни;як відбілювач при дубленні шкіри;
  • Харчовій промисловості як консервант; Вона уповільнює розвиток патогенної середовища і цвілі в консервованих та квашених овочах. Також її використовують у виробництві безалкогольних напоїв, у складі рибних маринадів та інших кислих рибопродуктів. Крім того, її часто застосовують для дезінфекції бочок для вина і пива.
  • Бджільництво, як засіб для боротьби з паразитами.

В лабораторіях використовують розкладання рідкої мурашиної кислоти під дією гарячої концентрованої сірчаної кислоти, або пропускаючи мурашину кислоту над оксидом фосфору P2O5, для отримання монооксиду вуглецю.

У медицині використовується для приготування розчинів пермуравьиной кислоти («первомур», або рецептури «С-4»). Первомур використовують у хірургії в якості передопераційного антисептичного засобу, у фармацевтичній промисловості для дезінфекції обладнання

Мурашина кислота, крім кислотних властивостей, виявляє також деякі властивості альдегідів, зокрема, відновлювальні. При цьому вона окислюється до вуглекислого газу.

При нагріванні з сильними водоотнимающими засобами (H2SO4 (конц.) або P4O10) розкладається на воду і моноксид вуглецю:

Властивості:

Небезпека мурашиної кислоти залежить від концентрації. Відповідно до класифікації Європейського союзу, концентрація до 10 % володіє дратівливим ефектом, більше 10 % — роз'їдаючим.

При контакті з шкірою 100%-ва рідка мурашина кислота викликає сильні хімічні опіки. Попадання навіть невеликої її кількості на шкіру спричиняє сильний біль, уражену ділянку спочатку біліє, як би покриваючись інеєм, потім стає схожим на віск, навколо нього з'являється червона облямівка. Кислота легко проникає через жировий шар шкіри, тому промивання ураженої ділянки розчином соди необхідно провести негайно. Контакт з концентрованими парами мурашиної кислоти може привести до пошкодження очей і дихальних шляхів. Випадкове потрапляння всередину навіть розбавлених розчинів викликає явища важкого некротичного гастроентериту.

Мурашина кислота швидко переробляється і виводиться організмом. Тим не менш, мурашину кислоту та формальдегід, що утворюються при отруєнні метанолом, викликають пошкодження зорового нерва і ведуть до сліпоти.

+380 (67) 563-30-24
+380 (50) 543-49-11
+380 (67) 637-59-66
+380 (67) 632-82-88
+380 (67) 631-10-06
ТОВ "СПЕКТРХІМІЯ УКРАЇНА"
просп. Богдана Хмельницкого, 208, Дніпро, Україна
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner